PALAZ; “KAZANAN GÖNEN OLSUN”

CHP Gönen Belediye Başkan Adayı İbrahim Palaz,  AK Parti İlçe Belediye Başkanlığında İsmin Belirlenmesinin ardından; ” Kazanan Gönen Olsun” Dedi.

Samimiyeti ile Gönen’de sevilen bir kişiliğe sahip CHP Gönen Belediye Başkan Adayı İbrahim Palaz; Dün itibariyle AK Parti Gönen Belediye Başkan Adaylığı için adı açıklanan Erdinç Odabaşı’yı tebrik ettiğini ve kazananın GÖNEN olmasını dilediğini söyledi.

Tarımın kalbinin attığı ve Termal şehri Gönen’de çözüm bekleyen sorunların üstesinden gelmek adına neler yapılacağının altını çizen Palaz; ” Gönen’li hemşehrilerimin beklentilerini analiz ederek neler yapılabilir noktasında çalışmalar yürütmekteyiz. Tüm bunları da yaparken insanımızın yararına odaklı  sosyal ve kültürel değerlerimizi ön plana çıkartarak Gönen’i daha yaşanır hale getirmenin çabasını vereceğiz” dedi.

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşcek olan Mahalli İdareler Yerel Seçimleri öncesinde AK Parti Belediye Başkan adayının da belirlenmesi ile siyasette sıcak günler Gönen’lileri bekliyor.

Bundan sonra aday olanlar doğru teşhislerle halkın ne istediği noktasında kulak kabartmaları ve bir çok ilçenin imrenerek battığı bir GÖNEN olmak için çalışmalar sürdürülmelidir.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın