PALAZ’A YOĞUN İLGİ..!

CHP Gönen Belediye Başkan Adayı İbrahim Palaz ve CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın; Sarıköy Mahallesindeki Öncü Salçayı Ziyaret Ettiler.

CHP Gönen Belediye Başkan Adayı İbrahim Palaz,Sanayici,esnaf ve vatandaş ziyaretleriyle, gönüllere dokunmaya, onlarla kucaklaşıp, dertlerini dinleyip, belediye başkanı olduğunda üreteceği çözümleri ve projelerini anlatmaya devam ediyor.

Ziyaretini Öncü Salça’ya gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisi Gönen Belediye Başkan adayı İbrahim Palaz beraberinde CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın,CHP Gönen ilçe Başkanı Ünsal Acar,CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Saliha Akçay ve ilçe yöneticileri ile birlikte  büyük bir ilgi ve alaka karşılandı.

Palaz, ” Milletvekilimiz Ahmet Akın ve ilçe yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Öncü Salça’yı ziyaret ederek emekçi kardeşlerimizle öğle yemeğinde bir araya geldik. Firma sahiplerimiz Mustafa, Hasan ve İbrahim Kozlu’ya ve tüm emekçi kardeşlerimize bizlere gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim” Dedi.

CHP Gönen Belediye Başkanı adayı Palaz; Esnaf ve sanayicilerimiz ve Gönen halkımızla buluşmaya, onların talep ve isteklerini dinlemeye devam ediyoruz. Şehrimizi geleceğe hazırlarken birlikte düşünecek, birlikte karar verecek, birlikte hareket edeceğiz. Halkımın hizmetkârı olmak benim en büyük mutluluğum. dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın