PALAZ;ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

SEÇİME KADAR VAAT DEĞİL, SONUNA KADAR HİZMET..!

Cumhuriyet Halk Partisi Gönen Belediye Başkan Adayı İbrahim PALAZ, Çalışmalarına Kaldığı Yerden Devam Ediyor. Bizden Olanlar, Bizden Olmayanlar Demeden, Toplumun Her Kesiminin Sevgisini Kazanan Palaz, İlçe Genelinde Bulunan Sivil Toplum Örgütlerine Ziyaretlerinde Hız Verdi.

Geçtiğimiz Salı günü Gönen Güreş İhtisas Kulübünü ziyaret eden Palaz ve beraberindeki partililer; Geleceğin Şampiyonları ile hasbihal ederek onlardan şampiyonluk sözü alarak hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Dünkü ziyaretlerde ilk olarak S.S. Gönen Taşıyıcılar Kooperatifinde Başkan Hüseyin Yağcıoğlu ve kamyoncu esnafları ile bir araya gelen Palaz; Sektörde yaşananlar hakkında bilgiler aldı, ayrıca esnafın sorunlarını da dinleyen Palaz onlarlada uzun süre sohbet etti.

Gönen Kırmızı Et Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gedik’i makamında ziyaret eden Palaz; Son yıllarda kırmızı et üretiminde gelinen nokta ile sorunları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler yerel Seçimlerine yaklaşık 73 gün kala çalışmalarını hızlandıran CHP Gönen Belediye Başkan Adayı İbrahim Palaz; ” İlçemiz merkezinde ve kırsalında sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. İlçemiz genelinde halkımızın sorunlarını yakınen bilmekteyiz. Sorunların nasıl çözüleceği konusunda projelerimizi halkımıza anlatacağız. Daha Güzel bir Gönen için çalışmaktayız” Dedi.

Palaz’ın ziyaretlerinde kendisine CHP İlçe Başkanı Ünsal Acar, Kadın Kolları Başkanı Saliha Melek Akçay ve Partililer eşlik ettiler.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın