Palaz’ın esnaf ziyaretleri sürüyor

Cumhuriyet Halk Partisinden Belediye Başkan Aday Adayı olan İbrahim Palaz, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek destek arayışlarını sürdürdü.

Ziyarette vatandaşların yoğun ilgisi İbrahim Palaz’ı mutlu etti.

Yerel seçim çalışmalarına ara vermeksizin devam eden CHP Gönen Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Palaz,STK ziyaretlerinden sonra bu defa çarşı içerisinden başlayarak esnaf ziyaretleri ile çalışmalarına devam ediyor.

Çarşı esnaflarından Burcum Çiçekçilik sahibi Yaşar Dursun’u işyerinde ziyaret eden Palaz’a ilçe yöneticisi Hamza Yapıcı eşlik ederken,Yaşar Dursun ile sohbet ederek aday gösterildiğinde destek istedi.

Esnafların ve çarşı içerisinde karşılaştığı vatandaşlar tarafından sevgi ile karşılanan ve kucaklaşan deneyimli siyasetçi, bu ziyaretlerin sadece seçim dönemi ile sınırlı kalmayacağını aday gösterilmesi halinde seçimi ezici bir üstünlükle kazanarak belediye başkanlığı koltuğuna oturduğunda da bu ziyaretlerin periyodik olarak devam edeceğini beyan ederek gazetemize şu açıklamada bulundu.

“Ben yıllardır Gönen’de yaşıyorum ve Gönen’de ikamet ediyorum.İşyerim Gönen’dedir.Esnaf bize biz esnafa yabancı değiliz.Hemen hemen bütün esnafı tanıyorum.Onlarda beni tanıyorlar.

Bizi izleyen basın mensupları da buna şahitlik yapmaktadır.Bu nedenle bizde adım adım sokak sokak Gönen’i geziyoruz.hem adaylığımız hemde partimiz adına olumlu çalışmalar yaparak üyelerimizin bizi aday göstermesini bekliyoruz.İnsanların bana olan teveccühleri de beni memnun ediyor” dedi.

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın