Pelin SARIK Hatim Etti…

Gönen Süt Üreticileri Birliği Başkanı Yüksel Sarık ile Zerrin Sarık’ın kızları Pelin Sarık’a,17 Ağustos Cumartesi günü Çobanhamidiye Mahallesi’nde, hatim cemiyeti yapıldı.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın başlattığı yaz Kur’an kursu sona erdi.Gönen’de, Kuran-ı Kerim’i hatmeden öğrenciler için düzenlenen hatim cemiyeti geleneği devam ediyor.

Gönen İlçesine bağlı Çobanhamidiye Mahallesinde okulların tatil olmasıyla birlikte açılan yaz dönemi Kuran kursu hatim cemiyetiyle sona erdi.Kuran’ı Kerimi kısa sürede öğrenip hatim cemiyetinde öğrendiklerini sergileyen kursiyerler velilerini gururlandırdı.

Gönen Süt Üreticileri Birliği Başkanı Yüksel Sarık ile Zerrin Sarık’ın kızları Pelin Sarık’a,17 Ağustos Cumartesi günü Çobanhamidiye Mahallesi’nde hatim cemiyeti yapıldı.
Yapılan hatim cemiyetine Sarık ailesinin yakınları ve Gönen Ziraaat Odası Başkanı Necati Özkurt,Gönen Koop.Başkanı Zeki Kahya,Sebeplili Hüseyin Pehlivan Güreş Ağası İsmail Sevincik,Gönen Muhtarlar Derneği Başkanı Alaaddin Bayhan,Gönen Fenerbahçeliler Dernek Başkanı Taner Çakır,Gönenspor Yönetim Kurulu Üyesi Aydemir Gümüş,Mahalle Muhtarları,Kooperatif Başkanları,Yem şirketi sahileri ve müdürleri ve çok sayıda misafir katıldı.

Çok sayıda davetlinin katıldığı cemiyette Başkan Yüksel Sarık,hatime gelenleri büyük bir mutlulukla karşılayarak, “Kızımızın hatim cemiyetine gelerek bizleri onurlandıran dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz.” Dedi.

 

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın