RAHAT OLUN ONLAR BİZİM HUZURUMUZ İÇİN ÇALIŞIYORLAR

Gönen İlçe Emniyet Müdürlüğüne Bağlı; Asayiş, Trafik ve Gasp Büro Amirliği Ekipleri, Gecesini Gündüzüne Katarak, İlçe Halkının Huzurunu Kaçıran Her Türlü Olumsuzluklara Göz Açtırmıyorlar.

Suç ve suçlular konusunda titiz çalışmalarını sürdüren ekiplerin, günler süren çalışmaları  neticesinde ilçemizde bir çok olay aydınlatılmış ve suçlulara hak ettikleri cezai mühediyeler uygulanmıştır.

Başta İlçemizin başarılı Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç ve ona bağlı ekiplerin günler süren takipleri sayesinde, bir çok olay gün yüzüne çıkmış durumda. Başta uyuşturucu olmak üzere, asayiş ile alakalı her türlü olumsuzlukların üstesinden gelinirken bunun yanında trafik ekiplerinin yapmış olduğu uygulamalar sayesinde ilçemizde son yılda ölümlü trafik kazası sayısı düşmüş durumdadır.

Geçtiğimiz günlerde; uzun zamandır fiziki takiplerinin neticesini alan Gönen İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, silah ticareti yapanları kıskıvrak yakaladılar. Adli makamlarca 2 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Son olarak asayiş büro ekiplerince Hollanda’dan kargo yoluyla ilçemizdeki bir kargo şirketine gönderilen kokainden daha etkili bir madde olan uyuşturucuyu almaya gelen 1984 Doğumlu İ.Ö. isimli şahıs,kargodan gelen uyuşturucuyu teslim aldıktan sonra  kıskıvrak yakalanarak göz altına alındı ve adli makamlara sevk edildi.

Vatandaşlarımızın Huzuru ve Güveni adına çalışmalarını sürdüren Gönen İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekiplerinin çalışmalarında, Gönen Gürses Gazetesi olarak Başarılar Dileriz.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın