Rektör Prof. Dr. SüleymanÖzdemir’in Yeni Yıl Dolayısıyla Mesajı

Bandırma OnyediEylülÜniversitesi olarak, açmış olduğumuz yeni bölüm ve programlar, gerçekleştirmiş olduğumuz ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyumlar, yayınlarımız ve düzenlemiş olduğumuz sosyal ve kültürel etkinlikler ile başarılı bir yılı daha geride bırakmış bulunmaktayız.

2015 yılında kurulan genç bir üniversite olmamıza rağmen akademik, kültürel ve sanatsal alanda göstermiş olduğumuz bu başarılarla, ülkemizingelişimine katkı sağlamayısürdürmekteyiz. Üniversitemizin 2019 yılında çok daha başarılı bir yıl geçireceğine olan inancım tamdır. Umuyorum ki, yeni yılda elde edilecek başarılarlaüniversitemiz, ülkemizin saygın eğitim kurumları arasındaki yerini daha da güçlendirecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2019 yılının her türlü zorluğunüstesinden millet olarak beraberce geldiğimiz, başarılarımızın sevincini birlikte yaşadığımız bir yıl olmasını diler, başta sevgili öğrencilerimiz ve değerli personelimiz olmak üzerehemşehrilerimizin ve tüm milletimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, yeni yılın sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ederim.

Prof. Dr. SüleymanÖzdemir

Rektör

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın