ŞAHİNBEY RENT A CAR GÖNEN’DE

Bandırma’da inşaat sektörünün tecrübeli firmalarından Şahinbey Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Şahin tarafından kurulan ve kısa zamanda araç kiralama sektörünün lokomotif firmalarından biri haline gelen Şahinbey Rent A Car, şubeleşme adımlarının ilkini Gönen’e atıyor.

Sektörde tamamı sıfır, kaskolu araçlarla hizmet veren ve kurumsal bir şekilde kiralama hizmeti sunan Şahinbey Rent A Car, Bandırma’daki merkezinin ardından ilk şubesini Gönen’de açıyor. Kurtuluş Mahallesi Kızılay Cad. 49 Sk. No:78 adresinde faaliyetine başlayan Şahinbey Rent A Car, Gönenlilere keyifli, güvenli, huzur içerisinde kurumsal bir hizmet sunmayı amaçlıyor.

Şahinbey Rent A Car Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Şahin, şubeleşme adımlarının ilkini Gönen ilçesi ile attıklarını ifade ederek, “Ben Hamdi Şahin olarak Rent A Car’lardaki kaba kuvvetle ve mafyavari tavırlarla araç kiralama hizmeti verilme şikayetlerini ortadan kaldırıp huzurlu ve güvenli bir hizmetin sonuna kadar vaad edildiği bir işyerini kazandırıyorum. Amacımız halka ve hakka hizmettir. 60’a yakın aracımız mevcut. Talep doğrultusunda kısa zamanda istenilen sayıda aracı elde etmekte hiçbir sıkıntımız yok. Güney Marmara’nın gelişmiş ilçelerinden Gönen’de olmanın ve inşaat sektöründe olduğu gibi Rent A Car sektörüne de damga vurmanın vermiş olduğu özgüvenle hizmetlerimize başlıyoruz” dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın