Sanatçılar Etkin Restaurant’ı çok sevdi…

Türkiye’de uzun yıllar boyunca tiyatro oyunlarıyla izleyicilerin büyük beğenisini kazanan sanatçılardan Behzat Uygur ve Sühely Uygur kardeşler,Gönen’deki tiyatro sahnesinden önce Gönen’in ünlü restoranlarından Etkin Restoran’da yemek yediler.

Restorant sahibi Hüseyin Atay’ın yakından ilgilenerek ağırladığı sanatçılar restorana hayran kaldılar.Restoran sahibi Hüseyin Atay, sevilen sanatçıları ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti şöyle dile getirdi; “Bugün Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Behzat Uygur ve Sühely Uygur kardeşleri mekanımızda ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

Sponsor Firma Galatasaraylılar Derneği’nin bizleri önermesi bizleri çok memnun etti.” dedi.Sanatçılardan Behzat Uygur ve Sühely Uygur kardeşler,işletme sahibi Hüseyin Bey’in ilgilileri için çok teşekkür ederim.

Ayrıca Gönen’e ilk kez geldik ve bu şehri çok sevdik. Bu kadar sıcakkanlı ve samimi insanların yaşadığı bu güzel memlekete en kısa zamanda tekrar geleceğiz.” dediler.

İLGİ ODAĞI OLDU

Vatandaşların ve müşterilerin yoğun ilgi gösterdiği sevilen sanatçılar Dernek yöneticileri ve işletmedeki personel ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın