Şekerbank’tan “Kapımız Esnafa Açık” Protokolü…

Şekerbank, düzenlenen bir törenle; GÖNEN ŞOFÖRLER ve OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASI ile “Kapımız Esnafa Açık “ protokolü imzalandı. Şekerbank Gönen Şubesi’ni kapsayacak protokol, Şekerbank Gönen Şubesi Müdürü Hasan Kırlı ile GÖNEN ŞOFÖRLER ve OTOMOBİLCİLER  ESNAF ODASI Başkanı İBRAHİM GÜMÜŞ arasında imzalandı.

“Kapımız Esnafa Açık” protokolü ile odaya kayıtlı olan esnafın, aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ve 48 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçları karşılanıyor. Ayrıca, protokol kapsamında odaya kayıtlı olan esnafın maliyetlerini rahat yönetebilmeleri için farklı ücretler ödemeden kullanabilecekleri komisyonsuz sabit ücretli ”Fiks POS” ürünü de sunuluyor. “Kapımız Esnafa Açık” platformu ile esnafın iş hacminin artması ve böylece kapılarının hep ‘açık’ kalması, üretimin ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanmasına katkı sağlanması hedefleniyor.

“ Kapımız Esnaf Açık” protokolünün imza töreninde konuşan Şekerbank Gönen Şube Müdürü Hasan Kırlı, “Kapımız Esnafa Açık” Projesinin “Mahallemizi mahalle yapan esnafımız için el ele verelim, kapıları hep açık kalsın” mesajı ile başladığını belirtti. Kampanyaları kapsamında tüketicileri mahalle esnafından alışveriş  yapmaya yönlendirdiklerini ve bu alandaki çalışmalarının devam ettiğini belirten Kırlı, “Açık” platformu ile esnafın işlerini kolaylaştıracak ve onanların rekabet gücünü artıracak yeni ürünler sunduklarını kaydetti.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın