SEKTÖRÜN PARLAYAN YILDIZI; BİRLİK-İŞ FİRMASI

Sanayi Gruplarında Sektörün Parlayan Yıldızı BİRLİK-İŞ Firması; Her Gün Artan Ürün Yelpazesi ve Sanayi Kuruluşlarının Tercihi Olmaya Devam Ediyor.

Kaliteli hizmet anlayışı ve sanayi ekipmanlarında tercih noktası BİRLİK-İŞ Firması; Rulman, Kayış, Elektrot Çeşitleri, Gazaltı Ürünleri, Zincir, Dişli, Kimyasal Çeşitlerinin yanı sıra İzalasyon Malzemeleri, Pas Sökücü Çeşitleri, Madeni Yağ Çeşitleri ve Bunlara bağlı bayilikler, İNCİ ve EAS AKÜ Bayilikleri ile sanayi işletmelerinin tercih sebebi olmaya devam ediyor.

İş Güvenliği Malzemelerinde de aranan firma olan BİRLİK-İŞ Firmasında İş Güvenliği kıyafetleri, Ayakkabı, Bot, Gözlük, Eldiven çeşitlerini bulma imkanı sunulmaktadır.

Paslanmaz civata grupları, kaynak makinleri (AS KAYNAK- OERLİKON) , Delici ve Kırıcı El Aletleri ( BOSCH-DEWALT-MAKİTA) çeşitlerini de uygun fiyata bulabileceğiniz adres.

Bunların yanı sıra PNÖMATİK  SİSTEMLER ; Pnömatik Sistem Nedir?Kısaca, sıkıştırılmış hava ile çalışan mekanik sistemlere pnömatik sistemler denilmektedir. Genellikle ortam havasını mekanik harekete çevirmek için kullanılır. (ortam havası dışında nitrojen ve karbondioksit de kullanılmaktadır. Saf oksijen yanıcı bir gaz olduğundan bu sistemlerde kullanılmaz.) Atmosferde içerisinde solunan havanın başka bir yere doldurulması sonucu elde edilen sıkıştırılmış hava itme gücüne sahiptir. Bu güç sayesinde mekanik hareketlilik elde edilmektedir.

Yılların deneyimi, bol çeşit ürün gamı ve kaliteli hizmetin adı BİRLİK-İŞ FİRMASI; Gönen Küçük Sanai Sitesi 3. Giriş Karşısında Hizmet Vermektedir.

 

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın