SERT: İŞBİRLİĞİ İLÇELERDE DE OLACAK

İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert Gürses Gazetesine yaptığı açıklamalarda genel seçimlerde olduğu gibi yerel seçimlerde de seçim ittifaklarının olacağını ifade etti.

BANDIRMA İLE KARAR HENÜZ AÇIKLANMADI

Şu an itibari ile Bandırma için kesinleşmiş bir karar olmadığını belirten Necmi Sert “ İyi Parti ve CHP 21 Büyükşehirde işbirliğine gidiyor. Fakat bu işbirliğinin daha da yaygınlaşacağını ve 15 ilde daha işbirliğini olacağı yönünde haberler alıyoruz. Bu işbirliklerin sadece iller düzeyinde değil, ilçeler bazında da olacağını, bu konu ile ilgili olarak genel merkezler düzeyinde oluşturulan komisyonlar tarafından yürütüldüğünü biliyoruz. Bu bağlamda Bandırma’nın durumuna gelince, Bandırma’nın hangi partiye bırakılacağı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat biz İyi Parti ilçe teşkilatı olarak genel merkezimizin vereceği karara uyacağımızı ve bu konuda canla başla çalışacağımızın sözünü şimdiden veriyoruz. “

BELEDİYECİLİKTE ÇOK İDDİALIYIZ

Biz İyi Parti olarak belediyecilikte çok iddialıyız diyen İyi Parti İlçe Başkanı Necmi Sert “ Belediyeleri kazandığımız yerlerde parti rozetlerini çıkararak herkese eşit davranacak ve asla partizanlık yapmayacağız. Bizim siyaset anlayışımızda ötekileştirme, kutuplaştırma olmayacak. Millete hizmet çerçevesinde üslup ve seviyeyi düşürmeden siyaset yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.

Toplumun yarısına zillet, illet ittifakı gibi ötekileştici ve ayrıştırıcı kem sözler sadece söyleyenlere aittir, onları bağlar. Biz bir takım terör bağlantılı insanlar, devlet ve millet düşmanı bazı terör örgütleri dışında herkesi kucaklıyoruz ve hep birlikte Türkiye’yiz diyoruz.

Bizim belediyecilik anlayışımız Milli, çoğunlukçu ve katılımcı, vatandaş memnuniyetini esas alan, hizmet üretmede süratli ve etkili, kaynak kullanımında tasarrufçu, temiz, şeffaf ve hesap verebilir, tarihimize kültürel değerlerimize, çevreye ve estetiğe duyarlı, kimsesizleri ve garip gurabayı kucaklayan, sosyal belediyecilik ilkeleri doğrultusunda adalet ve eşitlikten ayrılmayan bir anlayıştır. “ dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın