Sıra Üçüncü Etapta..!

  1. Yeşil Gönen Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifinin Başarılı Başkanı İlhan Aydın ve Ekibi; Bölgenin En Büyük Yatırımında Sona Gelinirken 3. Etap Prefabrik Direk ve Duvarları Konulmaya Başlandı.324 Dükkandan Oluşan 2. Etapta İskan ve Tapu İşlemleri Başlatıldı.
  2. Yeşil Gönen Küçük Sanayii Sitesi Kooperatifi ikinci etap inşasında sona gelindi. Elektrik yapım ihalesi tamamlanmış olup su dağıtımın da Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Baski Genel Müdürlüğü ile ihalesi yapım aşamasında olup çevre düzenlemesi ve yolların yapımı da Gönen Belediye Başkanlığı ekiplerince en yakın sürede başlatılacağını ifade eden Kooperatif Başkanı İlhan Aydın gazetemize açıklamalarda bulundu.

Aydın ; “120 ve 240 Metrekarelik 324 dükkandan oluşan 2. Etap inşamızda AKGÜNLER İNŞAAT’ın özverili çalışmaları neticesinde sona geldik. 3. Etap’ında su basmanları tamamlandı geçtiğimiz günlerde prefabrik inşaat direkleri ve duavralrı konulmaya başlandı. 38 Dükkandan oluşan 3. Etap çalışmalarımız da aralıksız sürdürülmektedir” dedi.

  1. Yeşil Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi 2. Etap’ta bulunan 324 dükkanın 298 adedi üyelere aitken 26 adet dükkan Kooperatif hizmet binası kullanımı için tamamlanmakta.
Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın