Siyasileri buluşturan düğün töreni…

Osman Üncük ile Esra Yüzbaşı,görkemli düğün töreni ile dünya evine girdi. Gönen’in tanınmış işadamlarından Sebahattin Üncük ve Vildan Üncük’ün oğulları Osman Üncük,Bandırma’nın tanınmış ailelerinden Kamil Yüzbaşı ve Hediye Yüzbaşı’nın kızları Esra Yüzbaşı ile Saklıbahçe Kır Bahçesi’nde yapılan görkemli düğün töreni ile hayatını birleştirdi.

Düğün törenine MKYK Üyesi-AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı,Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz,Balıkesir Büyükşehir Güney Marmara Bölge Sorumlusu İbrahim Koman,AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan,AK Parti Manyas İlçe Başkanı Yıldız Barçın,MHP Gönen İlçe Başkanı Hasan Akgün,AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Kemal Kalyoncu,AK Parti Gönen İlçe Yöneticileri,Gönen Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Mutlu,Gönen Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hüseyin Yağcıoğlu,Üncük ve Yüzbaşı Ailesi’nin dost ve yakınları katıldı. Üncük ve Yüzbaşı Ailesi’nin düğün törenine katılımın çok yoğun olduğu dikkatleri çekerken, düğün son derece renkli geçti. Üncük ve Yüzbaşı Ailelerinin düğün töreninde tüm davetliler doyasıya eğlenirken, kusursuz denilebilecek organizasyon ile renklenen düğünde, eğlence tam anlamıyla doruktaydı. Düğün töreninde, davetliler unutulmaz bir gece yaşadılar. Üncük Ailesinin ev sahipliğinde her şey’in dört dörtlük olduğu organizasyon, davetlilerden tam not aldı.Görkemli düğün organizasyonu, uzun yıllar hafızlardan çıkmayacak türden planlandığı gibi sonuçlandırıldı. Geç saatlere kadar süren gecede, her iki ailenin fertleri doyasıya eğlendiler. Renkli görüntülerin yaşandığı gecede, gelin ve damadın akraba ve arkadaşları yöresel oyunlarımızdan olan çifte telli oynayarak coşkulu bir gece yaşadılar.

Bizlerde Gönen Gürses Gazetesi olarak, Üncük ve Yüzbaşı Ailelerine hayırlı olsun, yeni evlenen çiftlere de ömür boyu mutluluklar dileriz.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın