Sizden gelenler

GONCA hanım

Ben sizi yazmaya başladığınız ilk günden beri takip ediyorum. Size yazmak konusunda çok düşündüm. Derdimi paylaşmaya karar verdim.

4 senedir bir kız arkadaşım vardı. Geçen ay nişanlandık. Hiç sorun yok gibiydi.Hep nişanlımı sevdiğimi düşünürdüm.

O da beni seviyor. ikimizde üniversite mezunuyuz. Ben ailemle çalışıyorum, nişanlım da bir firmanın muharebe bölümünde çalışıyor.

GELECEK yaz nişan limla evleneceğiz. Plan öyle…

Üç ay önce, iş yerimizde bir hanım çalışmaya başladı. Evliydi,rahat bir kadın. Babam neden işe aldı bu kadını anlamamıştım. Öyle bilgili falan değil, ortada dolaşıp duruyordu.

Yaşça benden büyük bir kadın,  ama gelip giderken,yanım dan geçerken bakıp gülüyor, konuşmak için fırsat arıyordu. Zamanla hoşuma da gitmeye başladı.

Bir gece iş çıkışı beni eve bırakır mısın dedi.

Ve o gece birlikte olduk.

Artık gözüm ne nişanlımı görüyor, ne evlilik aklıma geliyordu.Bu sırada kız arkadaşım ne zaman beni gelip isteyeceksiniz diye baskı yapıyordu.

Nişan, ısteme tarihini ileri atıp duruyordum. Çünkü büyük aşk yaşıyordum.Gizli tabi…

Bir ayı geçkin süredir o kadınla görüşmeye devam esiyorduk. Hafta sonu annem benimle konuşmak istediğini söyledi.

Annem 55 yaşında aklı basında bir kadındır. Yalnız konuşmak istemişti. Biz iki kardeşiz.Ben en büyüğüm birde 5 yaş küçük bir kız kardeşim var.

Annem çok üzgündü .Babam annemden ayrılmak istiyormuş. Çünkü aşık olmuş, iki senedir de birlikteymisler, kadın evliymiş O da boşanacakmış ve kadın babamın yanında çalışıyormuş.

Dilim tutulmuştu, şok taydım. Kadın hem benimle hem babamla birlikteydi,delirmek üzereydim. Babamdan nefret ediyor hemde hak veriyordum.Bu kadın bir şeytandı.

Evden çıktım kadına ulaşmaya çalıştım telefonu kapalıydı. Babamda ortada yoktu tabi.

Pazartesi sabahı nı iple çektim. iş yerine gittiğimde kadın ortada yoktu.

Babam ortasındaydı. Ne diyeceğimi bilemiyordum.Babama olduğu gibi herşeyi anlattım. inanmadi annenin oyunu dedi. Yüzleşelim dedim.Kadin ı çağırdı. Akıl almaz herşeyi redetti.

Telefon yazışmalarını verdim. Telefon başkasına aitti. Hiç tanıdığım bir kadına aitti ve kadın beni tanıdığını aşk yaşadığımızı söyledi.

Aklımı kaçırabilirdim ilişkimizi ispat edemiyor,babamı ikna edemiyordum.

Son çare kız arkadaşımı isteyelim dedim,Babam aklını belki başına toplar dedim.Nisanlandim,Babam şimdi annemi boşamak için evlenmemi bekliyor.

Durum vahim, ne yapmalıyım

Değerli Okuyucum,

Inanın ben böyle bir hikaye duymadım. Durumunuz zor, ama nişan lInIzIn bu olaylarda hiç suçu yok. Nişanlanmışsın ama nişan lInI seviyor musun?Bütün bir ömrü birlikte geçirebilecek misin? Lütfen duygularını iyi analiz et.

Gelelim bu korkunç kadına dua et ki,gerçek yüzünü görmüşsün, şimdi sıra sende. Babana ne yapıp edip bu kadının yüzünü göstermeniz lazım,. Bir araciyla kadının kocasına ulaşmaya çalışın bakalım o karısı hakkında ne düşünüyor. Kadının geçmişini öğrenmeye çalışın. Aynı anda baba ile oğul la birlikte olan ve bunu düşünerek organize eden bir kadın nın hayatında mutlaka başka birileri vardır.

Sizi zor bir süreç bekliyor Allah Yar ve Yardımcınız olsun. Allah kurtarsın

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın