Slogan; ” Bu Sene O Sene “

2019-2020 Sezonu Bölgesel Amatör Lig’te (BAL) İlçemizi Temsil Edecek Olan Gönen Belediyespor’da Slogan; “Bu Sene O Sene” .

21-22 Eylül tarihlerinde start alacak olan Bölgesel Amatör Lig (BAL)  te Yeni Yönetimi, Yeni Hoccası ve kadrosuna katmış olduğu 22 yeni futbolcusu ile Gönen Belediyespor’da hedef lide kalıcı olmak.

Yaklaşık 2 ay önce Ümit ÇETİN Başkanlığında oluşturulan transfer komitesi Dr.Osman Duman, Aydemir Gümüş, Seyit Şener, Erol Özçeşmeci, Muratt Özdemir, İbrahim Tahtacıoğlu tarafından uzun çalışmalar neticesinde birbirinden değerli 22 futbolcu kadroya katıldı.

A Takım Sorumlusu Aydemir Gümüş ve Erol Özçeşmeci olurken Genç Takım Sorumluluğuna Seyit Şener ve Murat Özdemir getirildiler.

A takım Teknik Sorumlusu İbrahim Turan ve Yardımcısı Engin Yıldırım olurken kaleci Antrenörlüğüne Mustafa Köseoğlu (LARİ) getirildiler.

Hedefin Bölgesel Amatör Lig (BAL) inde başarılı sonuçlar almak olan  Gönen Belediyespor’da çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Ayrıca bu yıl ilk kez taraftar kart uygulaması ile taraftar forması şatışlarında da yoğun bir talep olduğu yetkililer tarafından bildirildi..

 

 

 

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın