ŞOFÖRLERİ MUTLU ETTİ

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Balıkesir Kampüs Birlik Kooperatif otobüsü şoförlerini ziyaret etti. Kampüs hattına çalışan şoförlerle sohbet eden Milletvekili Aydemir, şoförlerin talep ve beklentilerini dinledi. Sorunlarının çözümü için girişimde bulundu.

“VATANDAŞLARIMIZA HİZMET İÇİN VARIZ”
Milletvekili Mutlu Aydemir, “Öğrencilerimize ve öğretim üyelerimize hizmet veren şoför kardeşlerimizle bir araya geldik, çaylarını içtik bizden beklentilerini dinledik, elimizden geldiğince kendilerine yardımcı olmaya çalıştık. Hepimiz vatana, millete hizmet etmek için çalışıyoruz. Biz milletvekilleri vatandaşlarımıza hizmet etmek için varız. Sizler de vatandaşlarımıza hizmet ediyorsunuz. Televizyon kanallarında izliyoruz, rahatsızlanan vatandaşlarımızı hastaneye götüren kahraman otobüs şoförü kardeşlerimizin haberlerini. Hepsiyle, yani sizlerle gurur duyuyoruz” dedi.

“BENİM KAPIM HEPİNİZE AÇIK”
Kampüs hattındaki taşımacılığın özel bir önem taşıdığını ifade eden Mutlu Aydemir, her gün binlerce üniversite öğrencisinin şehir merkezinden Çağış Yerleşkesine gidip döndüğünü, çok yoğun bir sirkülasyon yaşandığını ifade etti. Kampüs Birlik şoförlerinin önemli bir görevi yerine getirdiklerini kaydeden Aydemir, “Sizler, ailelerinden ayrılarak üniversite eğitimi veren öğrenci kardeşlerimize hizmet veriyorsunuz yani aslında eğitime destek veriyorsunuz. Bir ülkenin gelişmesi ve ilerlemesi için eğitim çok önemli bir faktördür. Eğitime destek sadece derslere girerek öğrencilere hitap etmekle olmaz. Sizler de eğitimin bir parçasısınız; öğrenci kardeşlerimizi güvenli bir şekilde okullarına ulaştırıyorsunuz. Sizlerin sayesinde hep birlikte cahilliğe karşı savaş açmış oluyoruz. Eğitime sağladığınız katkı yadsınamaz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.  Sizler böyle özveriyle çalıştıkça, vatanımıza, milletimize hizmet ettikçe bizler de sizlerin sorunlarınızı çözmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Benim kapım hepinize açık ” diye konuştu.

“MİLLETVEKİLİMİZ BİR KEZ DAHA KALBİMİZİ KAZANDI”
Milletvekili Mutlu Aydemir’in ziyaretinden memnun olduklarını dile getiren Balıkesir Kampus Birlik Kooperatifi Kampus Otobüs Şoförleri ve Birlik Başkanı Ali Osman Şakar, “Sayın Milletvekilimiz Mutlu Aydemir bugün bizleri ziyaret ederek çok mutlu etti. Bu davranışıyla bir kez daha kalplerimizi kazandı. Tüm şoför arkadaşlarım adına kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın