Sözde Değil, İcraat’ta BİRLİK Zamanı..!

İlçemiz Gündeminin Birinci Sırasında Siyaset ve Bununla Birlikte AK Partinin Gönen Adayı Kim Olacak? Sorusu Sorulmaktadır. Birlik ve Beraberlik Pozları Verenler, Nedense İçlerinde Bulunan Hasetliklerini Gün Yüzüne Çıkartmaktalar.

Kulislerin devam ettiği bu günlerde, adaylık açıklamasının bu ayın 25’ini bulacak gibi görünmekte. Bu süreçte en kuvvetli aday olarak gözüken Erdinç Odabaşı bulunmaktadır.

Erdinç Odabaşı, Bundan tam bir yıl önce göreve  geldiği günden itibaren kendisi hakkında söylenmeyenler kalmadı. Bununla birlikte çamur at izi kalsın GÖNEN bize kalsın siyaseti ne hikmetse tavan yapmış durumda.

Şunu bilmek lazım ki! Meyve veren ağaç taşlanır. Ne hikmetse kendisi hakkında olumsuz yorumlar yapanlar çeşitli platformlarda Odabaşı ile birliktelik fotoları vermekteler.

Şunu çok iyi bilmek lazım, bu gün birileri hakkında atıp tutanlar, nedense bir ışık gördüklerinde en önde yer alacakları muhakkaktır.

Kazananın GÖNEN olması için, birlik ve beraberliğin lafta kalmaması için LÜTFEN , birbirimizin ardından çirkin söylemlerden vazgeçelim. Şimdi Birlik Zamanı, Şimdi Gönen Zamanı.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın