Subaşı; Kenetleneceğiz..!

AK Parti Balıkesir Milletvekili-MKYK Üyesi Yavuz SUBAŞI; Kurban bayramı’nın İkinci Günü Gönen, Manyas ve Erdek İlçe Teşkilatlarında Partililer İle Bayramlaştı.

Büyük kongrenin önümüzdeki yıl Mayıs veya Haziran ayında yapılabileceği ifade edilirken, özellikle teşkilatlarda köklü değişiklikler yapılacağı ve AK Parti’yi 2023 seçimlerine taşıyacak kadroların getirileceği belirtiliyor. AK Parti yönetimi, 24 Haziran 2018 milletvekilli seçimlerinden bu yana, teşkilatların performansı ile ilgili değerlendirme raporu tutuyor. Bu raporlara dayanarak da özellikle vatandaşla ilişkisini kesen, Başkan’ın tarifi ile ‘Millete tepeden bakanlarla’ yollar ayrılacak..

AK Parti Balıkesir Milletvekil- MKYK Üyesi Yavuz SUBAŞI gerçekleştirmiş olduğu ilçe parti bayramlaşmalarında şunları söyledi; ” Hiç kimse bizim karşımıza gerçerek bizim gözümüze baka baka iş yapamaz, bunlarla alakalı değişiklikler oldu, bazı değişiklikler içinde geç kalındı. 2023 Türkiyesi için seçimler çok ama çok önemli.Bu seçimlere girerken bizler Eylül, Ekim aylarında kongre dönemleri başlayacak .Biz burda daha diri, daha güçlü bir örgüt yapısını gerçekleştirerek belki bu yapı bizleri 2023 seçimlerine taşıyacak. Bu anlamda çalışmalarımız çok önemli, yeni dönemim yol haritasında bayramın hemen sonrasında il ve ilçe başkanları toplantılar yapacak , belediye meclis üyeleri toplantı yapacak ,geniş çaplı bir il danışma meclsi toplantısı yapacağız .Teşkilatlarımızın ve belediye meclis üyelerinin çalışmalarını takip etmek için ilçelerde ayda bir kere toplantılar gerçekleştireceğiz” Dedi.

AK Parti Gönen İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen bayramlaşma programını toplu fotoğraf çekimi ile tamamlayan Vekil Subaşı, Manya ve Erdek ilçe teşkilatlarının bayramlaşma programlarına katıldı.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın