Tanışma Toplantısı

Gönen İlçe Kaymakamı Arslan Yurt; İlçe Milli Eğitim Müdürü,Şube Müdürleri ve İlçemizde Görev Yapan 36 Eğitim Yöneticisi ile Gönen Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrenci Pansiyonu’nda Kahvaltıda Bir Araya Geldi.

Eylül ayı başlarında Kaymakamlar Ataması ile İlçemizde göreve başlayan Kaymakam Arslan Yurt, her geçen gün ilçemiz yöneticileri ve STK ları ile bir araya geliyor.

Dün İlçemiz Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrenci Pansiyonu’nda hazırlanan Kahvaltılı tanışma toplantısına katılan Kaymakam Yurt; ” Eğitim ve Öğretim bir toplumun olmazsa olmazıdır. Bunun için sizler Eğitim Yöneticileri, görev yaptığınız okullarda Öğretmen-Öğrenci ilişkilerinin yanı sıra Okul Aile Birlikleri ve öğrenci velileri ile her an iletişim halinde olmalısınız. Bunun yanında, okullarınızın her türlü sorun ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz” dedi.

Kahvaltının ardından İlçemizde görev yapan 36 Okul Müdürü hem kendilerini tanıttılar hem de okulları hakkında bilgiler verdiler.Kaymakam Yurt; kahvaltıyı hazırlayan ekibide tebrik etmeden geçmedi.

Kahvaltılı tanıtım toplantısı gerçekleştirilen toplu fotoğraf ile son buldu.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın