Tarım Şehri Gönen’ e Ziraatçi Başkan A.Adayı

Gönen iş dünyasının parlayan işadamlarından olan İlkay Tarım,Elikatr Laboratuvar ve Batogen Tohumculuk şirketleri sahibi Ziraat Mühendisi İlkay DEDELİOĞLU .

Akparti Gönen Belediye Başkan Adaylığı için siyasete de iş hayatındaki gibi başarılı ve hızlı bir giriş yaptı.Özellikle iş dünyası ve çifçilik yapan kesimin desteğini arkasına alan genç iş adamı tarım konusunda oluşturduğu projeler ile heycan yaratıyor. Gönen de çiftçilik yapan 4400 kişinin 1600 kişisine hizmet veren ve üretimde çiftçilere sağladığı teknik hizmet, ilaç gübre vb ürünlerle Gönenin tarım üretimine doğrudan katkı sağlayan  İlkay DEDELİOĞLU  iş hayatındaki başarısını siyaset hayatına taşımayı hedefliyor.

İlkay DEDELİOĞLU amacının memleketine hizmet olduğunu ve Göneni güney marmaranın en ses getiren ilçesi konumuna getirmek olduğunu söyledi.Bu göreve uygun görülmesi halinde ilçe halkımızla beraber el ele vererek siyasi büyüklerimizin önderliğinde terimizi son damlamıza kadar akıtarak sosyal, kültürel, ekonomik olarak güçlü bir şehir hedefimizi gerçekleştireceğiz. Yapacağımız tarım projeleri ülke tarımına örnek teşkil edecek ve bütün ülkede ses getiren vizyon projeler olacak. Çiftçilerimize marka değeri yaratarak ekonomik anlamda yüksek getirisi olan üretimler yaptıracağız.

Bunun yanı sıra sosyal etkinlikler,esnaf verimliliği, kültürel faaliyetler, turizm, eğitim alanlarında güçlü projeler ortaya koyacak ve icraata dönüştüreceğiz. Cesur çalışkan gerçekçi ve halkla iç içe bir belediye anlayışı Gönen de hakim olacak.

Bu yarışta diğer aday adayı arkadaşlarıma da başarılar dilerken bu kutsal göreve uygun görülen biz olursak nasıl diğer arkadaşlarımızdan tam destek bekliyorsak onlardan birisi uygun görülürsede desteğimiz tam olacaktır diye sözlerini noktaladı

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın