TEK MARKET yakında Hizmete Açılıyor…

Aradığınız her şeyi çok uygun fiyata bulabileceğiniz Tek market, çok yakında Gönen’de hizmete giriyor.

Kaliteli ve hesaplı alışverişin adresi,Perakende sektörünün “Öncüsü ve Sözcüsü” olmayı hedefleyen Tek Market,En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla yeni yılda sizlerle buluşturuyor.

Gönenli ve yerli girişimcilerin bir araya gelerek kurdukları Tek Market, yerli ürünleriyle Gönenlilere mutlu ve keyifli bir alışveriş imkanı sunacak.

TEK MARKET, sektörde 16 yıldır başarıyla hizmet veren ve alanında uzmanlaşan Taner Küçük’ü işletmenin başına Genel Müdür olarak atadı.

Tek Market: Her gün Hesaplı Alışveriş

Girişimcileri gibi genel müdürü de yerli ve Gönenli olan Tek Market,Müşterilerine güvenli ve Kazançlı Alışveriş hizmeti vererek,Gönen’e katmadeğer sağlayacak.Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan TEK MARKET Genel Müdürü Taner Küçük, “Hizmet politikamız müşteri memnuniyetine dayalıdır.

Amacımız Yerli, Kaliteli ve güvenilir marka olmuş ürünleri sağlıklı şartlarda ve uygun fiyatlarla müşterilerimizin beklentisine sunarak,mağazacılık sektöründe lider bir marka olmaktır. Tüketiciye sağlıklı gıdayı en ucuza satmak için üretimin kaynağına gideceğiz.

Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede sağlamak,geniş bir yelpazade kaliteli ve modern marketçilik anlayışıyla Gönenli hemşehrilerimize hizmet vermektedir.

Hijyenik koşullarda gıda güvenliğine uygun satış alanları oluşturabilmek ve çevresine duyarlı, bulunduğu bölge ve şehrin ekonomisine artı bir katma değer yaratabilen bir marka olmaktır.Küçük,Yöresel lezzetlerden yerel motiflere kadar geniş bir yelpazede ürün tedariki yapacağız ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın