TEK Market’e yoğun ilgi…

Gönen ilçesinde modern ve yerli iştirakçılar tarafından kurulan TEK Market,Demirdelenlerin arkasındaki adresinde sağlıklı ve kaliteli ürünleriyle hizmet vermeye başladı.

Daha açılışının ikinci gününde yoğun bir kalabalığa sahne oldu.Hafta sonu alışverişini yapmak isteyen Gönenliler, TEK Market’in yolunu tuttu.TEK Market açılışta yoğun ilgi görürken, Hafta sonu ise Gönen halkı gün boyunca mağazalarda zaman geçirdiği, bolca alışveriş yaptığı göründü.

Yerli İştirakçıların bir projesi olarak hizmet vermeye başlayan TEK Market,gerek bölgeye yapılan yatırımlara örnek teşkil etmesi bakımından, gerekse bölge halkı için oldukça önemli.

Açılış sonrası basın mensuplarıyla bir araya gelen TEK Market Genel Müdürü Taner Küçük,“Çok mutluyuz. Yoğun bir çalışmanın ardından kısa bir sürede TEK Market’in kapılarını açmayı başardık. Yatırımımızın sadece Gönen için değil tüm bölge halkı için de çok büyük anlamı olduğuna inanıyoruz.

Gönen’in kendine has dinamikleri olduğunu vurgulayan Taner Küçük,“Biz, Gönen’in bu özelliğini desteklemeye, kendi enerjimizi de Gönen’e aşılamak için yola çıktık.Gönen Kaplıcalarıyla,eti ve sütü ile sosyal, kültürel ve ekonomik değerlerle Güney Marmara’nın incisi olarak anılan bir kent.

Gönen’in sahip olduğu değerlerin yanı sıra geleceğe yönelik potansiyelinin de ne kadar çok olduğunu gördük. Bugün, çok güzel bir birlikteliğin en önemli adımlarından birini atıyoruz.

Biz, projenin her zaman yaşayan, sizlerle nefes alan bir yapıya kavuşması için çok çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. Gönenli hemşehrilerimizin aileleriyle, arkadaşlarıyla, değer verdikleri tüm insanlarla bir arada olabileceği önemli bir projeye imza attık diye konuştu.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın