TEK MARKET’ten GÖRKEMLİ AÇILIŞ

İlçemiz Yepyeni Bir Markete Kavuştu. Dün Öğleden Sonra Gerçekleştirilen Açılışa; İşadamlarından, Siyasilerden, Banka Müdürlerinden, STK Başkanlarına  Kısacası GÖNEN TEK MARKET Açılışına Aktı.

2018 yılına veda etmeye çok kısa bir zaman kala, ilçemizde gerçekleştirilen market açılışı hem renkliliği hem de katılımıyla yıl sonuna damgasını vurdu.

Gönenli ve yerli girişimcilerin bir araya gelerek kurdukları ve açılışı gerçekleştirilen Tek Market, yerli ürünleriyle Gönenlilere mutlu ve keyifli bir alışveriş imkanı sunacak.

Günlerdir merak edilen açılış törenine; Siyasi parti başkanları, Belediye Başkan Adayları, İşadamları, Banka Müdürleri, STK Başkanları, Mahalle Muhtarları, Çalışanlar kısacası GÖNEN açılışa aktı.

Müşteri memnuniyeti en başta olan TEK MARKET; Yerli ,Kaliteli ve Güvenilir markaların bir araya gelmesi ile oluşmuş bir market. Tüketiciye birinci elden sağlıklı gıda ürünlerini en ucuza ulaştımak amaçlı kurulmuş olan bir işletmedir.

Yöresel lezzetlere de yer verilen mağazada, sektörde lider olmak için ürünlerin tedarik edilmesi amaçlanmaktadır. En iyiyi ve en kaliteliyi Gönenlilerin hizmetine sunan TEK MARKET; Malkoç Mahallesi Altınbaşak Unlu Mamuller Yanı- Demirdelenler karşısında hizmet vermektedir.

Gönen Gürses Gazetesi olarak; Açılışı gerçekleştirilen TEK MARKET İşletmesinin ilçemize ve girişimcilerine hayırlı olmasını dileriz.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın