TEKSÜT BANDIRMA BK, TÜRK TELEKOM’A MAĞLUP OLDU!..

13.TÜBAD-Mehmet Baturalp Basketbol Turnuvası’nın üçüncü veson gününde TEKSÜT Bandırma BK, Türk Telekom’a 80-71 mağlup oldu.

 

TEKSÜT Bandırma BK karşılaşmaya Jaime Smith, Erkan Yılmaz, ŞehmusHazer, Emanuel Terry ve Ragıp Berke Atar beşi ile başladı. Mücadeleye her iki takım da hızlı başlarken, TEKSÜT Bandırma BKOmarPrewitt ve Emanuel Terry ile sayılar buldu. İlk çeyrektebaşa baş bir oyun sergileyen ekiplerden TEKSÜT Bandırma BK çeyreği 16-22 önde geçti.

İkinci çeyreğe hızlı başlayan taraf bu kez ev sahibi ekipTürk Telekomoldu. Hücumda Emanuel Terry ve Rıdvan Öncel ile sayılar bulan Bandırma ekibimücadeleyi başa baş götürdü. Kalan bölümde Jaime Smith ve Rıdvan Öncel ile sayılar bulsa da Yeşil-Beyazlılar soyunma odasına 43-39geride girdi.

 

İkinci yarıya iki takım da başa baş mücadele ile başladı. TEKSÜT Bandırma BK hücumda OmarPrewitt ve Rıdvan Öncel’in sayıları ile mücadele ederken Türk Telekom KyleWiltjer ve Nicholas Johnson ile cevap verdi. Yeşil-Beyazlılar kalan bölümde Emanuel Terry ile sayılar bulsa da final çeyreğine 65-57 geride girdi.

 

Final çeyreğinde her iki takım da savunmasını ön planda tuttu. Yeşil-Beyazlı ekip hücumlarda OmarPrewitt ile sayılar üretse de savunmada istediği oyunu sergileyemeyince karşılaşmadan 80-71 mağlubiyetle ayrıldı.

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın