TEKSÜT BANDIRMA BK’NIN YENİ SEZON ÖNCESİ HAZIRLIK MAÇ PROGRAMI BELLİ OLDU!..

Basketbol Süper Ligi ekiplerinden TEKSÜT Bandırma BK’nın sezon öncesi hazırlık maçları programı belli oldu. 2019–2020 Sezonunda Basketbol Süper Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi olmak üzere iki kulvarda mücadele edecek olan Yeşil–Beyazlılar, 5 Eylül’e kadar TEKSÜT Kara Ali Acar Spor Salonu’nda yapacağı çalışmalarla hazırlıklarına devam edecek.

 

TEKSÜT Bandırma BK, 6 Eylül’de BroseBamberg’in davetlisi olarak Almanya’ya gidecek. 7 Eylül’de Almanya’nın köklü ve güçlü takımlarından BroseBamberg ile ilk hazırlık maçını oynayacak. Bandırma temsilcisi daha sonra 8 Eylül’de de yine Almanya’nın güçlü takımlarından MHP RiesenLudwigsburg ile karşılaşacak.

Bandırma temsilcisi daha sonra Antalya’da GloriaSport Arena’da 11-15 Eylül tarihleri arasında kampa girerek burada 3 hazırlık maçı oynayacak. TEKSÜT Bandırma BK, yeni sezon öncesinde en ciddi basketbol turnuvalarından biri olarak gösterilen 2019 Gloria Cup Turnuvası’nda Anadolu Efes, CSKA Moskova, Galatasaray Doğa Sigorta, Tofaş ve ZalgirisKaunas takımları ile birlikte yer alacak. TRT Spor’dan canlı olarak yayınlanacak maçlardaTEKSÜT Bandırma BK, GloriaCup’ta 11 Eylül’de Tofaş ile ve 13 Eylül’de de Euroleague’in son şampiyonu CSKA Moskova ile karşı karşıya gelecek. GloriaCup’ta grupta oynanacak maçların sonuçlarına göre Yeşil–Beyazlılar, Anadolu Efes, Tofaş veya ZalgirisKaunas takımlarından biriyle 15 Eylül’de son maçını oynayarak İstanbul’a geçecek.

Sezon öncesi son hazırlık maçlarını 18-21 Eylül tarihleri arasında İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek TÜBAD Turnvuası’nda oynayacak olan TEKSÜT Bandırma BK, burada da Beşiktaş Sompo Sigorta, Galatasaray Doğa Sigorta ve Türk Telekom ile karşılaşacak.

TEKSÜT Bandırma BK21 Eylül’de TÜBAD’ta oynayacağı son maçtan sonra Bandırma’ya dönerek ligin ilk haftasında sahasında oynayacağı Pınar Karşıyaka maçının hazırlıklarına başlayacak.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği