Uğur Okulları Gönen Kampüsü Açılıyor

Uğur Okulları, yeni kampüs yatırımıyla akademik ve bilimsel eğitimi Balıkesir Gönen’e taşıyor. Uğur markasının yarım asırlık deneyimi, vizyonu ve uluslararası başarısı        Uğur Okulları Gönen Kampüsü’nde öğrencilerle buluşacak.

Bu yıl 15 yeni kampüs yatırımı daha yaparak eğitim öğretime 137 okulu ile devam eden Uğur Okulları yarım asırlık deneyim, başarı ve vizyon ile öğrencilerini başarılı bir geleceğe hazırlıyor. Her biri alanında deneyimli akademik kadrosuyla, sunulan çağdaş eğitim ortamı, öğrencilerin sorgulama ve analitik düşünme becerilerini geliştiren STEM eğitimi, Uğur Sınava Hazırlık Merkezi, Kodlama eğitimi, yoğunlaştırılmış yabancı dil eğitimi, kişiye özgü çözüm odaklı ve proaktif rehberlik hizmetleriyle ayrıcalıklı bir eğitim kurumu olmayı sürdürüyor.

Uğur Okulları, önümüzdeki yıl açılacak Gönen Kampüsü ile nitelikli eğitim veren okullarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Yeni eğitim öğretim döneminde hizmet verecek Uğur Okulları Gönen Kampüsü hakkında bilgi vermek üzere basın toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu, “Ortaokul ve Anadolu Lisesi kademelerinin bulunduğu kampüsümüzde öğrencilerimize hem fiziki şartlarımızla hem de            – velilerimizin Uğur’a emanet ettiği çocuklarımıza kendi çocuğu gibi eğitim verecek olan – öğretmenlerimizle mükemmel bir eğitim-öğretim hizmeti sunacağız.” şeklinde konuştu..

Türkiye’nin 44 ilinde, 51’i kampüs 137 okulda kaliteli eğitimi öğrencileriyle buluşturduklarını belirten Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu, “Balıkesir’de eğitim alanında öncü adımlar atmaya devam ettiklerini söyledi. Kulaberoğlu; Gönen Kampüsünde STEM laboratuvarı, Robotik Laboratuvarı, Bilişim Laboratuvarı, Fizik, Kimya, Biyoloji Laboratuvarları, Görsel Sanatlar ve Müzik Laboratuvarları, Uğur Sınava Hazırlık Merkezi, kütüphane, konferans salonu ve kapalı spor alanları gibi birçok fiziki olanak yer alıyor” dedi.

 

“ Eğitim Değerlidir’ felsefesi ile yaklaşımlarımızı kurguluyoruz”

Uğur Okullarının büyümeye ve gelişmeye devam ettiğine değinen Kulaberoğlu, “Kaliteli eğitimi Türkiye’nin her noktasına ulaştırma hedefimiz ile yola devam ediyoruz. Elbette sayısal büyümemiz sürerken nitelikli eğitimimiz ve kalitemizden ödün vermememiz gerekiyor. Öncelikli olarak Türkiye’nin 44 iline yayılan her okulumuzda, öğrencilerimize kaliteli bir eğitim sunmayı hedefe koyuyoruz.” dedi. “Eğitim Değerlidir” felsefesinden yola çıkarak eğitim yaklaşımlarını kurguladıklarını belirten Kulaberoğlu, bu kaliteli eğitimi en doğru şekilde öğrencileri ile buluşturacaklarına inandıklarını belirtti.

 

 

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın