VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ..!

Cumhur İttifakının Gönen Belediye Başkan Adayı Erdinç Odabaşının  Kapalı Pazar Yerinde Gerçekleştirdiği Ziyaretinde Vatandaşlardan Yoğun İlgi Gördü.

Sabah saatlerinde ilk olarak el emeği, göz nuru iğne oyalarının satıldığı oya pazarını ziyaret eden Odabaşı ve beraberindekilere bayanlardan istekler geldi. Gönen’in değerlerinden olan iğne oyasının daha iyi tanıtımının yapılmasını istediler.

Odabaşı; ” Rabbim bizlere Başkanlık görevini nasip ederse, ilk işimiz iğne oyasının hak ettiği yere getirmek için projeler geliştireceğiz. Bunun yanında, esnafımızın yüzünün gülmesi içinde çalışmalar olacak” Dedi.

Yaşlısından gencine kısacası 7 den 70 e tüm vatandaşlarla kuçaklaşan Odabaşı,” Bizim Sevdamız GÖNEN. Bu yüzden Gönül Belediyeciliği için yola çıktık” Dedi.

“Vatandaşlardan gelen seçimden seçime bizleri hatırlıyorsunuz” Sezlenişlerine yanıt yine Odabaşı’nın bizzat kendisinden geldi; “Ben bir yıllık ilçe başkanlığım süresinde genel seçimlerde dahil en az 10 defa sizleri ziyaret ettim. Sizleri dinledim. Sizlere söz veriyorum, seçildiğim taktirde, koltukta oturan bir başkan olmayacağım. Bende sizler gibi esnaflık yapan biriyim. İlçemizin değerlerini biliyor ve bunları tanıtabilmek adına her türlü fikirlere ve yapılabileceklere açığız. Halka hizmet etmek, hakka hizmet etmek düsturu ile yola çıktık. Bu anlamda içinizden biri olarak, her daim sizlerle olacağım” Dedi.

Ziyaretler esnasında; vatandaşların yoğun olarak fotoğraf çekinme isteklerini kırmayan Odabaşı, esnaflara hayırlı işler diledi ve onların sorunlarını notlar aldı.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın