Vekil Subaşı’na; Hoş Süpriz..!

Geçtiğimiz Hafta Başında İlçemizde AK Parti İlçe Teşkilatıyla Gerçekleştirmiş Olduğu Bir Dizi Ziyaretler Esnasında  Mezun Olduğu Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi’nde Hoş Bir Süpriz İle Karşılaştı.

Doğduğu ve büyüdüğü ilçe Gönen’de geçtiğimiz hafta başında AK Parti Gönen İlçe Teşkilat üyeleri birlikte yoğun bir ziyaretler programı esnasında mezunu olduğu Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi’nde, lise çağlarındaki kayıtlarını gördüğünde Subaşı, duygu dolu anlar yaşadı.

MKYK Üyesi -AK Parti  Balıkesir Milletvekili , Gönenli Hemşehrimiz Yavuz Subaşı, AK Parti Gönen İlçe Başkanı Av. Merve Üncük İşgüden Meclis Üyeleri Kemal Kalyoncu, Av. Çiçek Mutlu Kocaman, Mimar Fatma Türk , Gençlik Kolları Başkanı Raşit Özden ve Yönetim Üyeleri ve Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yılmaz ile birlikte Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi Müdürü Çetin Keren’i ziyaret ettiler.

Okul Müdürü Çetin Keren Vekil Yavuz Subaşı’ya 1973 yılında Gönen Ömer Seyfettin Lisesi’ne yaptırılmış olan kayıtlarını çıkartınca, duygu dolu anlar yaşandı.

Subaşı sosyal medya hesabından “Mezun olduğum Okulu ziyaretimizde hoş bir sürpriz ile karşılaştık.Okul müdürümüze teşekkür ediyorum” Dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın