YAŞAM İNOVASYON MERKEZİ

Değerli okurlarım,

Ben uzun yıllardır iş hayatının içindeki bir kadınım. Yıllarca Dünyanın sayılı lojistik firmalarından USA kökenli BAX  ın Türkiye temsilcisi olan bir firmada üst düzey yöntici olarak çalıştım…Türkiye deki Ekonomik krizler nedeniyle,  Amerika kökenli Ata freight line nın Türkiye bacağını kurduk…2002 de Türkiye de yılın iş kadını seçildim.

2006 yılında eşimle tanıştım, bir çok konuda inovasyona yani buluşlara başladık.  Onlarca buluş içinden üretim için inşaat teknolojilerini seçtik. Aldığımız patentler, markalar, tesciller, faydalı modeller, tasarımlar sonucu Türkiye”de en çok buluşu olan kişiler arasında yerimizi aldık.

Altı yaşımdan beri hep okudum, hiç ara vermedim…

Dört yıldırda insanlar üzerinde çalışıyorum.

Öyle zamanlar oluyor ki, bunalıyoruz, çıkmazda kalıyoruz, çaresiz, çözümsüz oluyoruz…

Yada çözümü biliyor ama bir türlü çözüme gidecek yolu bulamıyor, cesaret edemiyor, erteliyoruz.

İşte ben o zaman devreye giriyorum, doğru hedefe, doğru adımlarla gitmeyi planlatıyorum.

Tam sağlıklı kişiler ile çalışmayı hedefliyorum. Sorunu olan kişileri de gerekli doktor arkadaşlara yöneltiyorum..

Hayatınızda bir şeyi değiştirir iseniz, bütün yaşamınız yeniden kurgulanır…Bu kurgu nasıl yapılacak, nasıl daha başarılı olacaksızın, yarına nasıl bugünden ulaşacaksızın bunu birlikte sizin için geliştireceğiz.

Ruh kocamıyorsa bedeni de kocatmamanın yani gençleştirmenin yollarını bulacağız.

Kısaca MUTLU OLACAĞIZ

Unutmayın, hayat çok ama çok kısa, zamanımız çok az, hüzün ile mutsuzluk ile kaygı ile sevgisizlik ile başarısızlık ile güzellikten uzak geçen her gününümüz bizim için kayıptır.

Benimle olan danışanlarımın artık hayatlarında kayıp olmayacak.

Çocuklarımız çok önemli, iyi birer ebevyn miyiz, çocuklarımızı anlıyor muyuz, çocuklarımız bizi anlıyor mu, çocuklarımız neden başarısız işte bütün bunları birlikte çözeceğiz.

Çocuk eğitimleri orta zeka seviyesine göre organize edilir, çocuklarınız bu seviyedeki eğitimde başarısız ise büyük problem var demektir. Bunu birlikte çözeceğiz, gerekir ise kendimize ve çocuklarımıza yeniden öğrenmeyi öğreteceğiz.

Evet ben SİZE BALIK YAKALAMAYI ÖĞRETECEĞİM….

Tel 05432131122

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın