Yılmaz”Biz Güçlü Bir Ekibiz”

AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, Gönen Roman Kültürünü Geliştirme ve Dayanışma Derneği Açılışı İçin Süpriz Bir Ziyaret Gerçekleştirdi.

Öğle saatlerinden önce ani bir şekilde Gönen ziyareti olduğunu bildiren AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, AK Parti Gönen İlçe Başkanlığı tarafından çoşkulu bir şekilde karşılandı.

İlk olarak AK Parti İlçe Başkanlığında kıs abir konuşma gerçekleştiren Yılmaz; ” Biz Güçlü Bir Ekibiz. Gönen Bizim Güvendiğimiz Bir Yer. Bu yüzden yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olacak. Tabii ki kırsaldaki mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızın süt ve yem fiyatları konusunda ciddi kaygıları var. Bunları vatandaşlarımıza iyi anlatmalıyız. Yaparsa AK Parti yapar. Şimdi soruyorum sizlere, bu gün aday olarak çıkan arkadaşlar hangi güçle vatandaşların karşısına çıkıp şunları yapacağız diyecek. Bu yüzden bizler bu güne kadar yapılan tüm yatırımların altına imzamızı attık. Projelerimiz hazır, Gönen’i önemsiyor ve Gönen’i şaha kaldıracak projeler ile geliyoruz” Dedi.

Daha sonra Gönen Reşadiye Mahallesinde bulunan “Gönen Roman Kültürünü Geliştirme ve Dayanışma Derneği” Açılışı gerçekleştirildi.

Burada bulunan Roman vatandaşlar Yücel Yılmaz’a ve Erdinç Odabaşı’ya yoğun ilgi gösterdiler.

Şampiyonluğunu geçtiğimiz hafta ilan eden Gönen Karşıyakalı Futbolcu ve Yöneticilerini ziyaret eden Yılmaz ve beraberindekiler, burada bulunan Tayfunspor, Gündoğan Çeltikspor’lu futbolcular ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Günün programı Otobüsten Gönen şehir merkezinde Yılmaz ve Odabaşı’nın şehir içersinde selamlama turuyla son buldu. Yılmaz en kısa zamanda Gönen’de geniş bir program sözü verdi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın