YURT;“RAMAZAN BAYRAMINIZI TEBRİK EDİYORUM”

Kaymakam Arslan Yurt’un Ramazan Bayramı Mesajı; Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelerek; dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en yüksek düzeyde yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Hepinizin bildiği gibi Bilim Kurulunun önerileri, Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda; tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının bulaşıcılığını azaltmak ve yayılımını kontrol altına almak üzere alınan tedbirler kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağı çerçevesinde bu bayramı evlerimizde geçiriyoruz.

Bu bayram, eşimizi, dostumuzu, büyüklerimizi ziyaret etmeyi erteleyelim. Bayramımızı telefon açarak, mesaj göndererek kutlayalım. Mecburi ziyaretlerde maske kullanılması ve sosyal mesafe kurallarına uymayı ihmal etmeyelim. Milletimizin sağlığı ve esenliği için alınan tedbirlere riayet ederek bugüne kadar olduğu gibi bu sıkıntılı süreci de birlik ve beraberlik içerisinde aşacağımızdan ve bundan sonra daha güzel günlerde nice bayramlara ulaşacağımızdan şüphemiz yoktur.

Bu duygularla, başta Gönen’li hemşerilerimiz olmak üzere tüm İslam âleminin ve milletimizin mübarek Ramazan Bayramını en kalbi duygularla tebrik ediyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu günlere hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın